AKO FUNGUJE OBJEDNANIE KURZU?

 1. Vyberte si zážitok: Prezrite si našu ponuku zážitkov a vyberte ten, ktorý Vás najviac zaujal a termín, ktorý Vám vyhovuje.
 2. Vyplňte a odošlite jednoduchý formulár nižšie.
 3. Máte darčekovú poukážku?: Do poľa ‚Poznámka‘ uveďte, že máte darčekovú poukážku. My ju dohľadáme a uplatníme pri posielaní údajov k platbe.
 4. Platba: Na email Vám zašleme potrebné údaje k platbe. Platba je možná len bankovým prevodom, iné formy platby je potrebné dohodnúť individuálne.
 5. Pred kurzom: Po prijatí platby a v dostatočnom predstihu pred kurzom (najneskôr 14 – 7 dní pred realizáciou kurzu) od nás dostanete všetky potrebné informácie – miesto a čas stretnutia, potrebnú výstroj, bezpečnostné pokyny, časový plán atď.
 6. Kurz: Zažite skvelé dobrodružstvo podľa vlastného výberu a v zvolenej náročnosti. V prípade, že sa Vám zmení situácia a potrebujete zmeniť kurz, alebo jeho termín, stačí ak nás budete kontaktovať a v rámci možností nastavíme zmeny tak, aby Vám podmienky vyhovovali.
 7. Po kurze: Pokiaľ bude spokojní, podľete sa prostredníctvom referencií na našej stránke, o zážitky s ostatnými. Radi Vás uvidíme aj nabudúce.  Vyberte si konkrétny kurz v konkrétnom termíne (dodatočná zmena je možná).

  survivor.sk

  Inšpirujte sa našimi zážitkami, návodmi a postupmi